Savanorių pr. 74. VILNIUS
+370 69445333
Ieškoti
Filtrai
Uždaryti

Apie mus

“Flera” - originalus ir kūrybiškas valgomų puokščių gamintojas Vilniuje, sukaupęs 5 metų patirtį. “Flera” valgomos puokštės puikiai tinka interjerui, šventinio stalo papuošimui ar dovanai, o savo išskirtiniu skoniu maloniai stebina klientų pojūčius. Visų kompozicijų ingredientai yra švieži ir kruopščiai atrinkti, todėl valgoma puokštė yra ne tik skani, bet ir sveika - gamyboje nenaudojame kenksmingų medžiagų, tokių kaip klijai. Savo klientams visuomet suteikiame instrukcijas kaip laikyti valgomas puokštes ir išlaikyti jas šviežias ilgiau.

 

Saugumas

 

“Flera” komanda, kurdama valgomas puokštes, laikosi visų higienos normų reikalavimų. Kuriant kompozicijas yra dėvimos sterilios pirštinės, o puokštės yra papildomai supakuojamos į permatomą celofaną. Norint išsaugoti nepriekaištingą valgomos puokštės išvaizdą kelionės metu, puokštė yra pristatoma specialioje transportavimo dėžutėje.

 

 

Verslo klientai

 

Visuomet maloniai bendradarbiaujame su įvairiomis įmonėmis. Rekomenduojame ir gaminame valgomas puokštes kaip dovanas verslo partneriams, klientams bei darbuotojams. Turime daug patirties įgyvendinant didelius užsakymus ir gaminant bei pristatant skirtingo sudėtingumo puokštes. 150 puokščių per 3 dienas – įgyvendinta! Kiekvienas didesnis užsakymas mūsų komandai yra tarsi iššūkis su kuriuo, kaip rodo mūsų patirtis, puikiai susitvarkome. Jums tereikia išsirinkti kokia puokšte norite pradžiuginti Jums svarbų asmenį, o mūsų komanda garantuoja, jog gausite kokybišką puokštę laiku ir tinkamai pristatytą.