Pristatome tik Vilniuje!
Savanorių pr. 74. VILNIUS
+370 69445333
Ieškoti
Filtrai
Uždaryti

Prekių pirkimo ir grąžinimo sąlygos

Pirkėjas gali atsisakyti puokštės arba pakeisti ją tik pirkimo metu. Kai puokštė perduodama pirkėjui, pirkimas laikomas įvydytu, jei kokybė arba sudėtis yra netikslinga pirkėjas gali atsisakyti pirkti.

Pasiliekame sau teisę reikalui esant pakeisti puokštės ar kompozicijos sudėtį nekeičiant jos piniginės ar estetinės vertės. Visi pakeitimai ir komplektacijos yra atliekami aukštos kvalifikacijos patyrusių floristų. Stengiamasi sukomponuoti puokštes kuo artimesnes pateiktoms nuotraukose.

Kiekviena puokštė ar kompozicija yra atskirai kuriama pagal floristines taisykles. Floristams nėra vienodų gėlių, vaisių ir kitu produktų, kiekvienos jos yra kažkuo savitos, todėl ir pateiktas produktas turi savo unikalumą ne tik dėl sudedamųjų ingridientų, bet ir dėl floristo fantazijos bei sugebėjimo išryškinti gražiausių augalų suderinamumą. Kiekviena puokštė ar kompozicija - tai atskiras meno kūrinys, todėl negalime garantuoti, jog Jūsų užsakytoji atrodys tiksliai taip, kaip pateikta nuotraukose.

Nesant tokiam krepšeliui ar dežutei koks pateiktas nuotraukoje, bus komplektuojama į panašų, tokios pat ar didesnės vertės krepšelį.

Visi šie produktai gali būti modifikuoti priklausomai nuo to, kokią pinigų sumą Jūs norite išleisti ar kokius ingridientus norite pakeisti arba pridėti. Keičiant puokštę pagal sudėtį gali pasikeisti ir jos kaina.

Puokščių grąžinimas vykdomas kai:

Dėl techninės klaidos priimtume užsakymą kurio negalėtume įvykdyti.

Dėl mūsų kaltės būtų įteiktas ne tas užsakymas kuris buvo pateiktas.

Pirkėjas atsisakes priimti preke atsiimant.

Užsakymus galima atšaukti likus vienai darbo dieną iki pristatymo dienos, pateikiant užsakymo numerį ir kitas detales. Pinigai bus grąžinti į Jūsų sąskaitą per 10 darbo dienų, atskaičiavus perlaidos mokesčius.