Alaus taurės 420ml. (6vnt)

19,90 su PVM

  • 6 TAURIŲ RINKINYS – Elegantiškos taurės, skirtos alaus degustacijai, idealiai tinka bet kokiam gintaro spalvos gėrimui, taip pat ir su skoniais praturtintui alui.
  • KRISTALINIS STIKLAS – Tobulas skaidrumo kristalinis stiklas ne tik gražiai išsklaido šviesą, leisdamas gėrėtis tikruoju gėrimo atspalviu, bet ir užtikrina išskirtinius stiklų patvarumą bei atsparumą matinimams ar pažeidimams.
  • CHARAKTERINGAS DIZAINAS – Jausminga forma – talpi taurė su lygiu kraštu ir aukšta, tvirta kojele – leidžia išlaisvinti alaus aromatą ir skonį. Lengva forma pradžiugins žinovus. Pasibaigus degustacijai, taurę galima plauti indaplovėje.
  • 420 ML TALPA – Skaidri taurė yra 206 mm aukščio ir 94 mm skersmens. Puikiai tinka ne tik ypatingomis progomis, bet ir kasdienėse gėrimo apeigose.
Numatoma pristatymo data 2024.07.23

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Alaus taurės 420ml. (6vnt)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkėjai mumis pasitiki!

Mūsų prioritetas – aukščiausia kokybė

 

Gamybos procesas prasideda nuo kruopščiai atrinktų produktų. Atsakingai tikriname kiekvieno ingrediento kokybę, stengiames mūsų gamyboje naudoti tik aukščiausios kokybės produktus.

 

Mes pasiruošę padėti bet kuriuo metu jeigu tik turite klausimų ar pastabų, kad nustebintumėte ir pradžiugintumėte dovanos gavėją.

SUSIJĘ PRODUKTAI