Alaus taurės 630 ml. (6vnt)

12,90 su PVM

  • RINKINYS SU 6 TAURĖMIS – Aukšta alaus taurė skirta daugiausia kvietiniam alui, tačiau puikiai tiks ir kitiems gintaro spalvos gėrimams ragauti.
  • PERMATOMAS STIKLAS – Gėrimų žinovai taip pat įvertins ypač skaidrų stiklą, kuris gražiai atskleidžia būdingas alaus ir putų spalvas. Rinkinį galima plauti indaplovėje.
  • PAPRASTAS DIZAINAS – Plonas stiklas, aukštis, talpa, siaura apatinė dalis, kuri palaipsniui plečiasi didėjant aukščiui, ne tik leidžia patogiau laikyti taurę rankoje, bet ir išryškina gėrimo privalumus.
  • 630 ML TALPA – Skaidraus stiklo aukštis yra 213 mm, o skersmuo – 81 mm. Jis puikiai tinka ne tik ypatingomis progomis, bet ir kasdienėse gėrimo apeigose. Dėl paprasto ir funkcionalaus dizaino tai bus puiki dovana kiekvienam alaus mėgėjui.
Numatoma pristatymo data 2024.07.23

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Alaus taurės 630 ml. (6vnt)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkėjai mumis pasitiki!

Mūsų prioritetas – aukščiausia kokybė

 

Gamybos procesas prasideda nuo kruopščiai atrinktų produktų. Atsakingai tikriname kiekvieno ingrediento kokybę, stengiames mūsų gamyboje naudoti tik aukščiausios kokybės produktus.

 

Mes pasiruošę padėti bet kuriuo metu jeigu tik turite klausimų ar pastabų, kad nustebintumėte ir pradžiugintumėte dovanos gavėją.

SUSIJĘ PRODUKTAI