Alaus taurės 500 ml. (6vnt)

16,90 su PVM

  • 6 TAURIŲ RINKINYS  –  Dėl modernios formos ir funkcionalumo šių taurių rinkinys bus puiki dovana kiekvienam gintarinio alkoholinio gėrimo mėgėjui. Rinkinį galima plauti indaplovėje.
  • PERMATOMAS STIKLAS – Skaidrus stiklas leidžia išryškėti gėrimo spalvai. Stabilus, storas dugnas ir sutvirtintas kraštas yra ne tik dizaino elementai, bet ir indo tvirtumo garantas.
  • CHARAKTERINGAS DIZAINAS – Grioveliai stiklo apačioje ne tik gražiai atrodo, bet ir užtikrina taurės stabilumą bei patogumą ją laikyti rankoje.
  • 500 ML TALPA – Taurė yra 235 mm aukščio ir 75 mm skersmens. Apačioje siaurėjanti ir link viršaus platėjanti taurė išryškina kiekvienos kvietinio alaus rūšies individualų, sodrų aromatą.
Numatoma pristatymo data 2024.07.23

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Alaus taurės 500 ml. (6vnt)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkėjai mumis pasitiki!

Mūsų prioritetas – aukščiausia kokybė

 

Gamybos procesas prasideda nuo kruopščiai atrinktų produktų. Atsakingai tikriname kiekvieno ingrediento kokybę, stengiames mūsų gamyboje naudoti tik aukščiausios kokybės produktus.

 

Mes pasiruošę padėti bet kuriuo metu jeigu tik turite klausimų ar pastabų, kad nustebintumėte ir pradžiugintumėte dovanos gavėją.

SUSIJĘ PRODUKTAI