Alaus taurių degustacijos rinkinys (6vnt)

27,90 su PVM

  • ALUS DEGUSTACIJOS RINKINYS – Taurių rinkinys, skirtas ragauti įvairių rūšių alų. Tai puikus pasiūlymas alaus mėgėjams, vertinantiems skonį ir estetinę patirtį.
  • 2 x 420 ML TAURĖS – Elegantiškos taurės su ilga, plona ir profiliuota kojele išryškina pačias subtiliausias citrusinių vaisių, sakų ir tropinių vaisių natas. Erdvi taurė su lygiu kraštu ir aukšta, tvirta kojele leidžia išlaisvinti alaus aromatą ir skonį. Kiekvienos taurės aukštis – 206 mm, plotis – 94 mm.
  • 2 x 500 ML TAURĖS – Jos išryškins skrudinto salyklo aromatus tamsiame aluje. Platėjantis į viršų taurės siluetas ir būdingas siaurėjimas link viršaus užtikrina unikalaus skonio puokštės išsaugojimą bei alkoholio aromatų vystymąsi. Kiekvienos taurės aukštis – 170 mm, plotis – 104 mm.
  • 2 x 500 ML TAURĖS – Puikiai tinka regioniniam ir kvietiniam alui, kurie užkariavo pasaulinę rinką savo modernumu. Aukšta, cilindriška taurė užtikrina pakankamai vietos susidarančioms putoms. Kiekvienos taurės aukštis – 230 mm, plotis – 104 mm.
Numatoma pristatymo data 2024.07.23

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Alaus taurių degustacijos rinkinys (6vnt)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkėjai mumis pasitiki!

Mūsų prioritetas – aukščiausia kokybė

 

Gamybos procesas prasideda nuo kruopščiai atrinktų produktų. Atsakingai tikriname kiekvieno ingrediento kokybę, stengiames mūsų gamyboje naudoti tik aukščiausios kokybės produktus.

 

Mes pasiruošę padėti bet kuriuo metu jeigu tik turite klausimų ar pastabų, kad nustebintumėte ir pradžiugintumėte dovanos gavėją.

SUSIJĘ PRODUKTAI